Jesteś tutaj: |

Start

IMMUNITET
to blues-rockowa grupa założona w 2007 roku przez Łukasza Borkowskiego i Maćka Sajura. Po wielu zmianach personalnych w roku 2014 wyklarował się obecny skład. W repertuarze zespołu można znaleźć utwory autorskie, a także cenione standardy polskiego i światowego bluesa. Muzyka autorska grupy to w szczególności mieszanka rocka i funky, w dużej mierze oparta na bluesie. Cenną inspiracją dla zespołu są wielcy wykonawcy polscy jak i zagraniczni, m.in.: Tadeusz Nalepa, B.B.King, Eric Clapton, Stevie Ray Vaughan, Rolling Stones.

Do tej pory IMMUNITET uczestniczył w ogólnopolskim festiwalu „Młode talenty”, który odbywał się w Bydgoszczy w 2008 roku. Trzy lata później, w 2011 roku grupa dotarła do finału kieleckiego konkursu „Muzyczne Scyzoryki”. W marcu 2015 roku zespół wystąpił w Studiu Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów. Koncert był transmitowany na antenie.

Grupa ma za sobą liczne koncerty klubowe jak i plenerowe, oraz supporty przed gwiazdami polskiej sceny, m.in. TSA, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa. W 2016r. Nakładem Polskiego Radia Rzeszów wydana została płyta "Tadeusz Nalepa ...w hołdzie dla Mistrza!", na której można usłyszeć IMMUNITET w koncertowej wersji utworu Tadeusza Nalepy.

Obecnie zespół koncertuje promując swoją twórczość i przygotowuje się do nagrania płyty.Koncert w Przybysławicach

Koncert w Przybysławicach

30 października zagramy koncert zaduszkowy w Przybysławicach. Oprócz autorskich utworów będziemy wspominać muzycznie naszych idoli, którzy odeszli. Start o godz. 19:30. Wstęp - 15zł. Zapraszamy!

Immunitet w Jordanowie

Immunitet w Jordanowie

21 sierpnia zagramy w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie. Start: godz. 19:00. Zapraszamy serdecznie. 

Immunitet w Klimontowie - Jarmark na św. Jacka

Immunitet w Klimontowie - Jarmark na św. Jacka

Zapraszamy na nasz koncert w Klimontowie podczas Jarmarku na św. Jacka - 16.08.2015r. godz. 20:00. Oprócz nas wystąpi zespół TSA.

IMMUNITET w Ossolinie (świętokrzyskie) 12 lipca 2015

IMMUNITET w Ossolinie (świętokrzyskie) 12 lipca 2015

Zapraszamy na koncert IMMUNITETu podczas IV Pikniku Rycerskiego w Ossolinie i gali "Kryształowego Berła" Koncert 12 lipca 2015 godzina 20.30

Koncert podczas Nocy Sobótkowej - Powitanie Lata w Jarocinie (woj. podkarpackie) 21.06.2015r.

Koncert podczas Nocy Sobótkowej - Powitanie Lata w Jarocinie (woj. podkarpackie) 21.06.2015r.

Zapraszamy na nasz koncert, który odbędzie się podczas Nocy Sobótkowej - Powitanie Lata w Jarocinie (woj. podkarpackie) - 21.06.2015r.

Immunitet © 2014
igama.pl - strony internetowe